flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Анкета волонтера

23 листопада 2021, 09:38

Артемівський мiськрайонний суд Донецької області виступає модельним судом у реалізації проєкт «Служба волонтерів у судах». «Служба волонтерів у судах» втілюється за підтримки Проєкт ЄС <Пpaвo-Justice».
Проєкт ЄС «Пpaвo-Justice», який впроваджується за фiнансової підтримки Європейського Союзу, спрямований на консолідацію загальноєвропейських реформ у сфері юстиції. В межах проєкт ЄС «Пpaвo-Justice» з 2018 року реалізовується Ініціатива «Модельні суди», що має на меті підвищення ефективності правосуддя, якості обслуговування клієнтів, покращення комунікації, підвищення безпеки та підтримку вразливих людей в Українських судах.
Ми шукаемо в команду волонтерiв, студентську молодь, яка мае мотивацiю, здiбностi та можливiсть здiйснювати волонтерську дiяльнiсть в судi.
Метою «Служби волонтерів у судах» є організація комунікації між судом та його відвідувачами, створення атмосфери «дружнього до людини» суду, комфортних умов перебування у ньому відвідувачів суду, що сприятиме зменшенню психологiчної напруги та підвищенню довіри громадян до системи правосуддя.
Якщо ви бажаєте допомагати нам, продовжуючи займатися звичними справами, це теж чудо во. Як стати волонтером тут